Болт М6 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Болт нержавіючий М6 виготовляють у вигляді стрижня з неповною метричною різьбою класу точності В та шестигранною голівкою. Металовироби виробляють відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 з нержавіючої сталі типу А2, що дозволяє використовувати їх у вологому середовищі та агресивних умовах, оскільки матеріал відзначається високою стійкістю до корозії та впливу різних кислот.
Застосування даних виробів охоплює приладобудування, машинобудування, суднобудування, будівництво – для формування надійних і довговічних різьбових з’єднань та конструкцій у цілому. Разом із болтом використовують гайки, шайби, гровери відповідних параметрів.
Схема габаритних розмірів болта М6 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М6 | 1 | - | 4 | 18 | - | - | 10 | 10,9 | 0,15 | 8,7 |
Купити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою за ринкову на 3–10 %.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Усі представлені товари мають сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів здійснюється в найкоротші терміни будь-якою службою перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10.9 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 2,58 ₴




