Болт М14 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Болт нержавіючий М14 – це стрижень з неповною метричною різьбою середнього класу точності В, на якому розташована голівка під шестигранник. Вироби виготовляють відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 з аустенітної нержавіючої сталі марки А2 та відносять до категорії високоміцного кріплення.
Металовиріб застосовують у різних сферах будівництва та промисловості як основний елемент різьбового з'єднання для скріплення окремих частин або деталей конструкцій і споруд. Болт використовується разом із гайками та шайбами свого типорозміру.
Схема габаритних розмірів болта М14 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М14 | 2 | 1,5 | 8,8 | 34 | 40 | 53 | 22 (21) | 24 (22,8) | 0,15 | 20,1 (19,2) |
Купити болти шестигранні ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Увесь представлений товар має сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 24 мм |
| Висота головки | 8.8 мм |
| Розмір під ключ | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 29,45 ₴




