Болт М18 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Болт нержавіючий М18 виготовляється з неповною метричною різьбою класу точності В і шестигранною голівкою під ключ. Вироби виготовляють з аустенітної нержавіючої сталі марки А2 та відносять до категорії високоміцного кріплення, яке може тривалий час експлуатуватися у вологому середовищі та агресивних умовах.
Металовироби необхідні для створення надійного і довговічного різьбового з'єднання або конструкцій у цілому в машинобудуванні, суднобудуванні, будівництві, побуті тощо. Застосовують їх разом із гайками, шайбами та гроверами відповідного розміру.
Схема габаритних розмірів болта М18 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М18 | 2,5 | 1,5 | 12 | 42 | 48 | 61 | 27 | 29,6 | 0,2 | 24,8 |
Купити болти шестигранні ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Увесь представлений товар має сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 29.6 мм |
| Висота головки | 12 мм |
| Розмір під ключ | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 55,61 ₴




