Болт шестигранний М22 ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою зі сталі типу А2
Болт нержавіючий М22 візуально являє собою стрижень з метричною неповною різьбою класу точності В і шестигранною голівкою під ключ. Металовироби необхідні для надійного кріплення окремих елементів і деталей конструкцій у різних сферах діяльності людини (приладобудування, верстатобудування, будівництво, суднобудування).
Кріплення виготовляють відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 з нержавіючої сталі марки А2 і воно може експлуатуватися у вологому середовищі та агресивних умовах, оскільки сталь має високу міцність і стійкість до корозії. Вироби використовують разом із гайками та шайбами одного типорозміру для довговічності з'єднувального вузла.
Схема габаритних розмірів болта М22 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М22 | 2,5 | 1,5 | 14 | 50 | 56 | 69 | 32 (34) | 35 (37,3) | 0,2 | 29,5 (31,4) |
Купити болти шестигранні ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Увесь представлений товар має сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 35 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Розмір під ключ | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 110,94 ₴




