Болт М30 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Болт нержавіючий М30 виготовляється з неповною метричною різьбою класу точності В та застосовується разом із гайками, шайбами відповідного розміру та необхідними характеристиками. Дані металовироби необхідні у промисловості, верстатобудуванні, приладобудуванні, побуті, будівництві для надійного кріплення окремих елементів і частин різних конструкцій.
Виготовляється металовиріб з аустенітної нержавіючої сталі А2. Дана сталь має високу міцність і стійкість до корозії, тому нержавіюче кріплення може експлуатуватися в умовах підвищеної вологості або агресивного середовища невизначений термін без негативного впливу на з'єднувальний вузол.
Схема габаритних розмірів болта М30 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М30 | 3,5 | 2 | 18,7 | 66 | 72 | 85 | 46 | 50,9 | 0,2 | 42,7 |
Купити болти шестигранні ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Увесь представлений товар має сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Діаметр головки | 50.9 мм |
| Висота головки | 18.7 мм |
| Розмір під ключ | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 330,41 ₴




