Болт М27 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і неповною різьбою нержавіючий
Нержавіючий болт М27 застосовується для надійного та довговічного скріплення окремих деталей і елементів конструкцій в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища.
Металовироби виготовляють відповідно до стандарту ГОСТ 7798-70 з нержавіючої сталі типу А4. Конструктивно болт має шестигранну голівку під ключ і неповну метричну різьбу класу точності В. Використовується разом із гайками, шайбами та гроверами відповідного типорозміру.
Схема габаритних розмірів болта М27 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М27 | 3 | 2 | 17 | 60 | 66 | 79 | 41 | 45,2 | 0,2 | 38 |
Замовити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовироба за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 45.2 мм |
| Висота головки | 17 мм |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 399 ₴




