Шайба Ф4 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча
Шайба-гровер Ф4 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А2, застосовується в різьбових з’єднаннях відповідного розміру для запобігання можливому відкручуванню під час вібрації. Завдяки пружинній формі вона допомагає зберігати надійність з’єднувального вузла під час експлуатації.
Виробляють вироби Ф4 DIN 127 із загостреною або згладженою кромкою (форма А і В) та внутрішнім діаметром 4,1 мм. Завдяки нержавіючій сталі, з якої їх виконують, кріплення вільно може застосовуватися в умовах підвищеної вологості.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф4 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М4 | 4,1 | 7,6 | 0,9 | 2,1 | 1,8 |
Шайби пружинні одновиткові DIN 127-В Ви завжди можете купити на сайті компанії виробника «Зевс». Увесь представлений товар є тільки високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб.
Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте ціни нижчі за ринок на 3-10%. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. У разі виникнення труднощів у виборі виробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів – написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 4.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 7.6 мм |
| Товщина шайби | 2.1 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
- Ціна: від 0,07 ₴




