Шайба Ф5 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча
Шайба-гровер Ф5 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А2, відрізняється високою стійкістю до корозії та довговічністю. Використовується вона в різьбових з’єднаннях для запобігання можливому самовідкручуванню.
Виробляють дану деталь у двох виконаннях:
- з гострою кромкою,
- зі згладженою кромкою.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф5 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М5 | 5,1 | 9,2 | 1,2 | 2,7 | 2,4 |
Шайби пружинні одновиткові DIN 127-В Ви завжди можете купити на сайті компанії виробника «Зевс». Увесь представлений товар є тільки високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб.
Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте ціни нижчі за ринок на 3-10%. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. У разі виникнення труднощів у виборі виробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів – написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 5.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 9.2 мм |
| Товщина шайби | 2.7 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
- Ціна: від 0,11 ₴




