Шайба Ф6 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча
Шайба-гровер Ф6 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А2, застосовується в різьбових з’єднаннях відповідного розміру з метою забезпечення більшої надійності.
Принцип її використання полягає в запобіганні самовільному відкручуванню кріплення при постійних або періодичних вібраціях. Виробляють дану шайбу-гровер із загостреною або згладженою кромкою за німецьким стандартом DIN 127.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф6 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М6 | 6,1 | 11,8 | 1,6 | 3,6 | 3,2 |
Шайби пружинні одновиткові DIN 127-В Ви завжди можете купити на сайті компанії виробника «Зевс». Увесь представлений товар є тільки високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб.
Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте ціни нижчі за ринок на 3-10%. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. У разі виникнення труднощів у виборі виробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів – написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 6.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 11.8 мм |
| Товщина шайби | 3.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
- Ціна: від 0,24 ₴




