Шайба Ф10 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча
Шайба-гровер Ф10 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А2, виробляється одновитковою та може мати загострену або згладжену кромку (форма А, В).
Застосовують даний виріб у різьбових з’єднаннях з метою підвищення надійності кріплення шляхом запобігання самовільному відкручуванню при вібрації та інших зовнішніх факторах. Також нержавіюча сталь, з якої виконують дану деталь, дозволяє її експлуатацію в умовах підвищеної вологості.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф10 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М10 | 10,2 | 18,1 | 2,2 | 5 | 4,4 |
Шайби пружинні одновиткові DIN 127-В Ви завжди можете купити на сайті компанії виробника «Зевс». Увесь представлений товар є тільки високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб.
Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте ціни нижчі за ринок на 3-10%. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. У разі виникнення труднощів у виборі виробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів – написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 10.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 18.1 мм |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
- Ціна: від 0,74 ₴




