Шайба Ф12 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча
Шайба-гровер Ф12 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А2, є одним із багатьох елементів різьбових з’єднань. Її застосовують для підвищення надійності кріплення, яке піддається вібраціям.
За допомогою даної деталі утворюються умови, що не дозволяють самовільне відкручування з’єднувального вузла. Виробляється металовиріб за німецьким стандартом DIN 127 із загостреною або згладженою кромкою та має тільки один виток.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф12 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М12 | 12,2 | 21,1 | 2,5 | 5,8 | 5 |
Шайби пружинні одновиткові DIN 127-В Ви завжди можете купити на сайті компанії виробника «Зевс». Увесь представлений товар є тільки високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб.
Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте ціни нижчі за ринок на 3-10%. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. У разі виникнення труднощів у виборі виробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів – написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 12.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 21.1 мм |
| Товщина шайби | 5.8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
- Ціна: від 1,06 ₴




