Шайба Ф33 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча
Шайба-гровер Ф33 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А2, виробляється одновитковою та застосовується в різьбових з’єднаннях для забезпечення більшої надійності шляхом запобігання самовільному відкручуванню.
Дана пружинна шайба може мати два варіанти виконання:
- форма А (з гострою кромкою),
- форма В (зі згладженою кромкою).
Завдяки нержавіючій сталі, з якої вона виготовлена, шайба-гровер Ф33 DIN 127 має стійкість до корозії та може експлуатуватися в умовах підвищеної вологості.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф33 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М33 | 33,5 | 53,2 | 6 | 13,6 | 12 |
Шайби пружинні одновиткові DIN 127-В Ви завжди можете купити на сайті компанії виробника «Зевс». Увесь представлений товар є тільки високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб.
Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте ціни нижчі за ринок на 3-10%. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. У разі виникнення труднощів у виборі виробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів – написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 33.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 53.2 мм |
| Товщина шайби | 13.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
- Ціна: від 31,48 ₴




