Шайба Ф3 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча
Шайба-гровер Ф3 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А4, відрізняється високою стійкістю до корозії та впливу кислот, що дозволяє її використання в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища.
Призначення даної пружинної шайби – це підвищення надійності різьбового з’єднання шляхом запобігання його самовільному відкручуванню.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф3 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М3 | 3,1 | 6,2 | 0,8 | 1,9 | 1,6 |
Пружинні шайби одновиткові DIN 127 ви завжди можете придбати на сайті компанії-виробника «Зевс». Уся представлена продукція є виключно високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб за низькими цінами.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте максимальну якість за мінімальною ціною, а також оперативну доставку в будь-яку точку України. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 3.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 6.2 мм |
| Товщина шайби | 1.9 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
- Ціна: від 0,13 ₴




