Шайба Ф4 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча
Шайба-гровер Ф4 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А4, широко використовується в різьбових з’єднаннях, які піддаються постійним або періодичним вібраціям.
Конструкційно шайбу-гровер Ф4 DIN 127 виготовляють одновитковою із загостреною або згладженою кромкою.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф4 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М4 | 4,1 | 7,6 | 0,9 | 2,1 | 1,8 |
Пружинні шайби одновиткові DIN 127 ви завжди можете придбати на сайті компанії-виробника «Зевс». Уся представлена продукція є виключно високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб за низькими цінами.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте максимальну якість за мінімальною ціною, а також оперативну доставку в будь-яку точку України. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 4.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 7.6 мм |
| Товщина шайби | 2.1 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
- Ціна: від 0,15 ₴




