Шайба Ф8 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча
Шайба-гровер Ф8 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А4, призначена для використання в різьбових з’єднаннях відповідного діаметра для запобігання самовільному відкручуванню.
Даний металовиріб має стійкість до корозії та впливу кислот, що дає можливість вільно застосовувати його в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища. Конструкційно шайба-гровер виробляється одновитковою та може мати загострену кромку або згладжену.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф8 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М8 | 8,1 | 14,8 | 2 | 4,6 | 4 |
Пружинні шайби одновиткові DIN 127 ви завжди можете придбати на сайті компанії-виробника «Зевс». Уся представлена продукція є виключно високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб за низькими цінами.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте максимальну якість за мінімальною ціною, а також оперативну доставку в будь-яку точку України. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 8.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 14.8 мм |
| Товщина шайби | 4.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
- Ціна: від 0,86 ₴




