Шайба Ф10 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча
Шайба-гровер Ф10 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А4, відрізняється високою стійкістю до корозії та впливу кислот. Ця особливість дозволяє її використання в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища.
Призначене кріплення для запобігання самовільному відкручуванню різьбового з’єднання при постійних або періодичних вібраціях. Виконують дану деталь із загостреною або згладженою кромкою.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф10 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М10 | 10,2 | 18,1 | 2,2 | 5 | 4,4 |
Пружинні шайби одновиткові DIN 127 ви завжди можете придбати на сайті компанії-виробника «Зевс». Уся представлена продукція є виключно високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб за низькими цінами.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте максимальну якість за мінімальною ціною, а також оперативну доставку в будь-яку точку України. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 10.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 18.1 мм |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
- Ціна: від 1,33 ₴




