Шайба Ф12 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча А4
Шайба-гровер Ф12 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А4, має такі властивості як:
- стійкість до корозії;
- стійкість до впливу кислот;
- бездоганний зовнішній вигляд;
- тривалий термін експлуатації.
Призначена пружинна шайба для запобігання самовідкручуванню різьбових з’єднань.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф12 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М12 | 12,2 | 21,1 | 2,5 | 5,8 | 5 |
Пружинні шайби одновиткові DIN 127 ви завжди можете придбати на сайті компанії-виробника «Зевс». Уся представлена продукція є виключно високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб за низькими цінами.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте максимальну якість за мінімальною ціною, а також оперативну доставку в будь-яку точку України. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 12.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 21.1 мм |
| Товщина шайби | 5.8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1,97 ₴




