Шайба Ф14 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча
Шайба-гровер Ф14 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А4, використовується в різьбових з’єднаннях відповідного діаметра з метою підвищення їх надійності шляхом запобігання самовідкручуванню.
Виготовляють дану деталь одновитковою зі згладженою або загостреною кромкою. Також кріплення має стійкість до корозії та впливу різних кислот.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф14 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М14 | 14,2 | 24,1 | 3 | 6,8 | 6 |
Пружинні шайби одновиткові DIN 127 ви завжди можете придбати на сайті компанії-виробника «Зевс». Уся представлена продукція є виключно високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб за низькими цінами.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте максимальну якість за мінімальною ціною, а також оперативну доставку в будь-яку точку України. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 14.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 24.1 мм |
| Товщина шайби | 6.8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
- Ціна: від 3,41 ₴




