Шайба Ф16 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча
Шайба-гровер Ф16 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А4, має стійкість до корозії та впливу різних кислот, що дає можливість її використання в умовах агресивного середовища та підвищеної вологості.
Виробляють деталь одновитковою із загостреною або згладженою кромкою. Її призначення – це підвищення надійності різьбового з’єднання шляхом запобігання самовідкручуванню.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф16 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М16 | 16,2 | 27,4 | 3,5 | 7,8 | 7 |
Пружинні шайби одновиткові DIN 127 ви завжди можете придбати на сайті компанії-виробника «Зевс». Уся представлена продукція є виключно високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб за низькими цінами.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте максимальну якість за мінімальною ціною, а також оперативну доставку в будь-яку точку України. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 16.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 27.4 мм |
| Товщина шайби | 7.8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
- Ціна: від 4,30 ₴




