Шайба Ф18 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча
Шайба-гровер Ф18 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А4, є одним з елементів різьбового з’єднання, призначеним для запобігання самовільному відкручуванню з’єднувального вузла.
Виготовляють металовиріб одновитковим із загостреною або згладженою кромкою (форма А і В). Також шайба-гровер Ф18 DIN 127 має високу стійкість до корозії та впливу кислот, що дає можливість експлуатувати виріб у сирому середовищі та агресивних умовах тривалий термін.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф18 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М18 | 18,2 | 29,4 | 3,5 | 7,8 | 7 |
Пружинні шайби одновиткові DIN 127 ви завжди можете придбати на сайті компанії-виробника «Зевс». Уся представлена продукція є виключно високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб за низькими цінами.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте максимальну якість за мінімальною ціною, а також оперативну доставку в будь-яку точку України. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 18.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 29.4 мм |
| Товщина шайби | 7.8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
- Ціна: від 5,63 ₴




