Шайба Ф20 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча А4
Шайба-гровер Ф20 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А4, застосовується в різьбових з’єднаннях у багатьох сферах промисловості або будівництва. Вона має високу стійкість до корозії, а також впливу кислот і може використовуватися в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища.
Призначений металовиріб для запобігання самовільному відкручуванню з’єднань при впливі вібрації та інших факторів.
Виконують дану шайбу-гровер у двох варіантах:
- форма А (загострена кромка),
- форма В (згладжена кромка).
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф20 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М20 | 20,2 | 33,6 | 4 | 8,8 | 8 |
Пружинні шайби одновиткові DIN 127 ви завжди можете придбати на сайті компанії-виробника «Зевс». Уся представлена продукція є виключно високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб за низькими цінами.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте максимальну якість за мінімальною ціною, а також оперативну доставку в будь-яку точку України. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 20.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 33.6 мм |
| Товщина шайби | 8.8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
- Ціна: від 8,69 ₴




