Шайба Ф30 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча
Шайба-гровер Ф30 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А4, є високоміцною та може застосовуватися в умовах агресивного середовища та підвищеної вологості без ризику зменшення надійності.
В основному дану пружинну шайбу використовують у різьбових з’єднаннях, що піддаються постійним або тимчасовим вібраціям для запобігання самовідкручуванню.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф30 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М30 | 30,5 | 48,2 | 6 | 13,6 | 12 |
Пружинні шайби одновиткові DIN 127 ви завжди можете придбати на сайті компанії-виробника «Зевс». Уся представлена продукція є виключно високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб за низькими цінами.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте максимальну якість за мінімальною ціною, а також оперативну доставку в будь-яку точку України. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 30.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 48.2 мм |
| Товщина шайби | 13.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
| Сумісність з моделлю | M30 |
- Ціна: від 26,96 ₴




