Шайба Ф36 DIN 127-В пружинна Гровер нержавіюча
Шайба-гровер Ф36 DIN 127-В, виконана з нержавіючої сталі типу А4, має бездоганну стійкість до корозії та впливу різних кислот. Застосовують її як елемент різьбового з’єднання, який здатний запобігти самовільному відкручуванню кріплення при вібраціях та інших зовнішніх факторах. Виробляють дану шайбу-гровер одновитковою з гострою або гладкою кромкою.
Схема габаритних розмірів шайби гровера Ф36 DIN 127-В

| Номінальний діаметр різьби кріпильних виробів, d | Внутрішній діаметр шайби, d1 | Зовнішній діаметр шайби (max), d2 | Товщина, s | Висота, hтип А | Висота, hтип В |
| М36 | 36,5 | 58,2 | 6 | 13,6 | 12 |
Пружинні шайби одновиткові DIN 127 ви завжди можете придбати на сайті компанії-виробника «Зевс». Уся представлена продукція є виключно високої якості та реалізується як оптом, так і в роздріб за низькими цінами.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте максимальну якість за мінімальною ціною, а також оперативну доставку в будь-яку точку України. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення на сайті онлайн або телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 36.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 58.2 мм |
| Товщина шайби | 13.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN127B |
- Ціна: від 59,41 ₴




