Гайка М8 ГОСТ 5918-73 корончаста низька нержавіюча
Корончаста низька гайка М8 ГОСТ 5918-73 виконана у шестигранній формі та оснащена прорізами під шплінт, що забезпечує надійну фіксацію різьбового з'єднання та запобігає його самовільному відгвинчуванню при вібраційних навантаженнях. Для даної гайки рекомендований розмір шплінта – 2×20 мм.
Виготовляється виріб з аустенітної нержавіючої сталі A2, що відрізняється високою стійкістю до корозії та атмосферних впливів. Гайка має метричну різьбу класу точності B. Зменшена висота конструкції дозволяє знизити масу та габарити з'єднання, зберігаючи при цьому його довговічність і надійність.
Схема габаритних розмірів низької корончастої гайки ГОСТ 5918-73 (мм):

|
Номінальний діаметр різьби, d |
М8 |
|
|
Крок різьби |
великий |
1,25 |
|
дрібний |
1,0 |
|
|
Розмір «під ключ», S |
13 |
|
|
Висота, h |
7 |
|
|
Відстань від опорної поверхні до основи прорізу f та коронки т |
4,0 |
|
|
dw, не менше |
11,7 |
|
|
Діаметр описаного кола e, не менше |
14,2 |
|
|
Діаметр фаски, da |
не менше |
8 |
|
не більше |
8,75 |
|
|
Діаметр коронки, D |
- |
|
|
Кількість прорізів |
6 |
|
|
Ширина прорізу, n |
2,5 |
|
|
Розмір шплінта (рекомендований) за ГОСТ 397 |
Виконання 1 |
2×20 |
|
Виконання 2 |
- |
|
Компанія «Зевс» дає можливість швидко та без зайвих проблем замовити корончасті низькі гайки ГОСТ 5918-73 з нержавіючої сталі марки А2 на даному сайті. Весь товар виробляється тільки з якісних матеріалів, що робить його надійним і довговічним.
Якщо Ви не можете самостійно визначитись який кріплення потрібен, наші професіонали завжди допоможуть з вибором. Для цього потрібно лише зателефонувати за вказаним на сайті номером.
Придбаваючи продукцію компанії виробника «Зевс» Ви завжди можете розраховувати на:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- високу якість;
- доступну ціну;
- оперативну доставку по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна корончата |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 7 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5918-73 |
- Ціна: від 23,65 ₴




