Гайка М12 ГОСТ 5918-73 корончаста низька нержавіюча
Корончаста низька гайка М12 ГОСТ 5918-73 використовується у різьбових з'єднаннях, що піддаються вібрації та динамічним навантаженням. Прорізи в корпусі дозволяють встановлювати шплінт, який надійно фіксує елемент і запобігає самовільному відгвинчуванню з'єднання під час експлуатації обладнання та конструкцій.
Гайка має шестигранну форму та метричну різьбу, виготовляється з аустенітної нержавіючої сталі A2, стійкої до корозії та впливу вологи. Зменшена висота корпусу допомагає знизити масу та габарити вузла кріплення, зберігаючи його надійність, довговічність і стабільність роботи в умовах підвищених навантажень.
Схема габаритних розмірів низької корончастої гайки ГОСТ 5918-73 (мм):

|
Номінальний діаметр різьби, d |
М12 |
|
|
Крок різьби |
великий |
1,75 |
|
дрібний |
1,25 |
|
|
Розмір «під ключ», S |
18 |
|
|
Висота, h |
10 |
|
|
Відстань від опорної поверхні до основи прорізу f та коронки т |
6,0 |
|
|
dw, не менше |
16,6 |
|
|
Діаметр описаного кола e, не менше |
19,9 |
|
|
Діаметр фаски, da |
не менше |
12 |
|
не більше |
13,0 |
|
|
Діаметр коронки, D |
16 |
|
|
Кількість прорізів |
6 |
|
|
Ширина прорізу, n |
3,5 |
|
|
Розмір шплінта (рекомендований) за ГОСТ 397 |
Виконання 1 |
3,2×32 |
|
Виконання 2 |
3,2×25 |
|
Компанія «Зевс» дає можливість швидко та без зайвих проблем замовити корончасті низькі гайки ГОСТ 5918-73 з нержавіючої сталі марки А2 на даному сайті. Весь товар виробляється тільки з якісних матеріалів, що робить його надійним і довговічним.
Якщо Ви не можете самостійно визначитись який кріплення потрібен, наші професіонали завжди допоможуть з вибором. Для цього потрібно лише зателефонувати за вказаним на сайті номером.
Придбаваючи продукцію компанії виробника «Зевс» Ви завжди можете розраховувати на:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- високу якість;
- доступну ціну;
- оперативну доставку по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна корончата |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 10 мм |
| Розмір під ключ | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5918-73 |
- Ціна: від 47,32 ₴




