Гайка М14 ГОСТ 5918-73 корончаста низька нержавіюча
Корончаста низька гайка М14 ГОСТ 5918-73 використовується у різьбових з'єднаннях, які працюють під впливом вібрацій та динамічних навантажень. Завдяки прорізам під шплінт виріб запобігає самовільному відгвинчуванню кріплення, забезпечуючи стабільність і надійність з'єднання в умовах інтенсивної експлуатації.
Гайка має шестигранну форму та метричну різьбу і виготовляється з аустенітної нержавіючої сталі A2, стійкої до корозії та впливу вологи. Зменшена висота металовиробу знижує загальну масу та габарити з'єднання, зберігаючи при цьому його міцність, довговічність і функціональність.
Схема габаритних розмірів низької корончастої гайки ГОСТ 5918-73 (мм):

|
Номінальний діаметр різьби, d |
М14 |
|
|
Крок різьби |
великий |
2,0 |
|
дрібний |
1,5 |
|
|
Розмір «під ключ», S |
21 |
|
|
Висота, h |
11 |
|
|
Відстань від опорної поверхні до основи прорізу f та коронки т |
7,0 |
|
|
dw, не менше |
19,6 |
|
|
Діаметр описаного кола e, не менше |
22,8 |
|
|
Діаметр фаски, da |
не менше |
14 |
|
не більше |
15,1 |
|
|
Діаметр коронки, D |
19 |
|
|
Кількість прорізів |
6 |
|
|
Ширина прорізу, n |
3,5 |
|
|
Розмір шплінта (рекомендований) за ГОСТ 397 |
Виконання 1 |
3,2×32 |
|
Виконання 2 |
3,2×25 |
|
Компанія «Зевс» дає можливість швидко та без зайвих проблем замовити корончасті низькі гайки ГОСТ 5918-73 з нержавіючої сталі марки А2 на даному сайті. Весь товар виробляється тільки з якісних матеріалів, що робить його надійним і довговічним.
Якщо Ви не можете самостійно визначитись який кріплення потрібен, наші професіонали завжди допоможуть з вибором. Для цього потрібно лише зателефонувати за вказаним на сайті номером.
Придбаваючи продукцію компанії виробника «Зевс» Ви завжди можете розраховувати на:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- високу якість;
- доступну ціну;
- оперативну доставку по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна корончата |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 11 мм |
| Розмір під ключ | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5918-73 |
- Ціна: від 66 ₴




