Гайка М27 ГОСТ 5918-73 корончаста низька нержавіюча
Корончаста низька гайка М27 ГОСТ 5918-73 виготовляється у шестигранній формі та має два виконання, які відрізняються діаметром корончастої частини та розмірами шплінтів, що застосовуються разом із нею. Виріб виробляється з аустенітної нержавіючої сталі A2, що забезпечує високу стійкість до корозії та довговічність навіть у складних умовах експлуатації.
Застосовують дану гайку у різьбових з'єднаннях, які перебувають під впливом вібрації та схильні до самовідгвинчування. Нержавіюча сталь A2 не потребує додаткових захисних покриттів, добре протистоїть впливу вологи та агресивного середовища, що робить металовиріб придатним для використання у будівництві, промисловості та інших сферах.
Схема габаритних розмірів низької корончастої гайки ГОСТ 5918-73 (мм):

|
Номінальний діаметр різьби, d |
М27 |
|
|
Крок різьби |
великий |
3,0 |
|
дрібний |
2,0 |
|
|
Розмір «під ключ», S |
41 |
|
|
Висота, h |
17 |
|
|
Відстань від опорної поверхні до основи прорізу f та коронки т |
11 |
|
|
dw, не менше |
38,3 |
|
|
Діаметр описаного кола e, не менше |
45,2 |
|
|
Діаметр фаски, da |
не менше |
27 |
|
не більше |
29,2 |
|
|
Діаметр коронки, D |
38 |
|
|
Кількість прорізів |
6 |
|
|
Ширина прорізу, n |
5,5 |
|
|
Розмір шплінта (рекомендований) за ГОСТ 397 |
Виконання 1 |
5×50 |
|
Виконання 2 |
5×45 |
|
Компанія «Зевс» дає можливість швидко та без зайвих проблем замовити корончасті низькі гайки ГОСТ 5918-73 з нержавіючої сталі марки А2 на даному сайті. Весь товар виробляється тільки з якісних матеріалів, що робить його надійним і довговічним.
Якщо Ви не можете самостійно визначитись який кріплення потрібен, наші професіонали завжди допоможуть з вибором. Для цього потрібно лише зателефонувати за вказаним на сайті номером.
Придбаваючи продукцію компанії виробника «Зевс» Ви завжди можете розраховувати на:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- високу якість;
- доступну ціну;
- оперативну доставку по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна корончата |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 17 мм |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5918-73 |
- Ціна: від 454,40 ₴




