Гвинт М3 DIN 84, ГОСТ 1491-80 з напівкруглою голівкою і прямим шліцом
Зручні та прості в установці гвинти М3 DIN 84 (ГОСТ 1491) мають циліндричну голівку та шліц під пряме жало. Такі металовироби встановлюються для з'єднання тонкого листа металу або полімеру з базовою поверхнею, а також для інших цілей. Дані вироби виготовляються в середніх класах міцності, але добре витримують статичні навантаження великого значення.
Конструкція гвинта DIN 84, ГОСТ 1491, ISO 1207

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М3 |
|
Крок різьби |
P |
0.5 |
|
Діаметр циліндричної голівки гвинта |
d2 |
5.5 |
|
Висота голівки |
k |
2 |
|
Ширина шліца гвинта |
n |
0.8 |
|
Довжина гвинта |
l |
4 - 25 |
Підберіть коректне і надійне кріплення за допомогою професіоналів-менеджерів компанії «Зевс». Ми надаємо консультативну допомогу у виборі кріплення для з'єднань будь-якої відповідальності. Телефонуйте нам або залишайте свої заявки в онлайн-чаті, і консультанти зателефонують вам найближчим часом. Звертайтеся в «Зевс», щоб купити гвинти в Україні за найкращою ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Прямий (плоский) |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.5 мм |
| Висота головки | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 84, ГОСТ 1491-80 |
- Ціна: від 0,35 ₴




