Гвинт М6 DIN 84, ГОСТ 1491-80 з напівкруглою голівкою і прямим шліцом
Виготовлення гвинтів М6 базується на DIN 84 або ГОСТ 1491-80. Вони виробляються зі сталей 10, 10кп, піддаються оцинковування для роботи в сирому середовищі. Їх зручно використовувати для швидкороз'ємних з'єднань, які можна здійснити навіть без спеціалізованого інструменту. Метизи мають шліц під плоске жало, завдяки чому монтаж та демонтаж робити зручно та швидко.
Конструкція гвинта DIN 84, ГОСТ 1491, ISO 1207

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М6 |
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
Діаметр циліндричної голівки гвинта |
d2 |
10 |
|
Висота голівки |
k |
3.9 |
|
Ширина шліца гвинта |
n |
1.6 |
|
Довжина гвинта |
l |
8 - 60 |
Підберіть коректне і надійне кріплення за допомогою професіоналів-менеджерів компанії «Зевс». Ми надаємо консультативну допомогу у виборі кріплення для з'єднань будь-якої відповідальності. Телефонуйте нам або залишайте свої заявки в онлайн-чаті, і консультанти зателефонують вам найближчим часом. Звертайтеся в «Зевс», щоб купити гвинти в Україні за найкращою ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Прямий (плоский) |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 3.9 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 84, ГОСТ 1491-80 |
- Ціна: від 1,56 ₴




