Гвинт М8 DIN 84, ГОСТ 1491-80 з напівкруглою голівкою і прямим шліцом
Гвинти М8 з плоским шліцом можуть бути виготовлені за ГОСТ 1491 або DIN 84. Вони складаються з циліндричної головки та стрижня, покритого метричним різьбленням класу точності А або В. При установці металовиробів у сире середовище їх можуть покривати захисною плівкою з цинку. Монтаж даних виробів виготовляють викруткою з плоским жалом або іншим подібним інструментом.
Конструкція гвинта DIN 84, ГОСТ 1491, ISO 1207

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М8 |
|
Крок різьби |
P |
1.25 |
|
Діаметр циліндричної голівки гвинта |
d2 |
13 |
|
Висота голівки |
k |
5 |
|
Ширина шліца гвинта |
n |
2 |
|
Довжина гвинта |
l |
10 - 80 |
Підберіть коректне і надійне кріплення за допомогою професіоналів-менеджерів компанії «Зевс». Ми надаємо консультативну допомогу у виборі кріплення для з'єднань будь-якої відповідальності. Телефонуйте нам або залишайте свої заявки в онлайн-чаті, і консультанти зателефонують вам найближчим часом. Звертайтеся в «Зевс», щоб купити гвинти в Україні за найкращою ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Прямий (плоский) |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 13 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 84, ГОСТ 1491-80 |
- Ціна: від 5,03 ₴




