Гвинт М3 DIN 404 з циліндричною голівкою і отворами
Пломбувальні гвинти М3 DIN 404 з прямим шліцом використовуються для створення опечатаних з'єднань. З їхньою допомогою пломбуються машини, агрегати та цілі конструкції, для яких не допускається проникнення сторонніх людей. Вироби мають дві пари радіально розташованих отворів під пломбувальний дріт і прямий шліц для зручної установки в заздалегідь підготовлене гніздо з відповідним різьбленням.
Конструкція гвинта DIN 404

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Діаметр метричної різьби |
d |
М3 |
|
Крок різьби |
P |
0.5 |
|
Довжина різьби |
b |
19 |
|
Діаметр пломбувального отвору |
dh |
1.5 |
|
Діаметр голівки |
dk |
5.5 |
|
Висота голівки |
k |
4 |
|
Ширина шліца |
n |
0.8 |
|
Глибина шліца |
t |
1 – 1.25 |
|
Розмір від нижньої кромки голівки до середини пломбувального отвору |
w |
1.2 |
Компанія «Зевс» організувала для своїх покупців оперативну консультативну допомогу з підбору металовиробів для будь-яких потреб. Наші менеджери – професійні консультанти, готові швидко відгукнутися та пояснити вам будь-який нюанс із закупівлі, виготовлення та застосування кріплення. У нас ви можете купити гвинти за найнижчою в Україні вартістю та отримати замовлення в будь-якому регіоні нашої країни у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Прямий (плоский) |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.5 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 404 |
- Ціна: від 20,33 ₴




