Гвинт М4 DIN 404 з циліндричною голівкою і отворами
Пломбувальні гвинти М4 DIN 404 створюються для здійснення обмеження доступу до певних вузлів або цілих механізмів. У їх складі є чотири радіально розташовані отвори, які дозволяють протягувати контровочний дріт і запечатувати його пломбою. Цієї дії вимагають відповідальні агрегати, для яких не допускається навіть мінімальне порушення роботи. Таким чином, основними сферами застосування цього кріплення стає комунально-побутова, промислова, машинобудівна.
Конструкція гвинта DIN 404

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Діаметр метричної різьби |
d |
М4 |
|
Крок різьби |
P |
0.7 |
|
Довжина різьби |
b |
22 |
|
Діаметр пломбувального отвору |
dh |
2 |
|
Діаметр голівки |
dk |
7 |
|
Висота голівки |
k |
5 |
|
Ширина шліца |
n |
1 |
|
Глибина шліца |
t |
1.4 – 1.7 |
|
Розмір від нижньої кромки голівки до середини пломбувального отвору |
w |
2 |
Компанія «Зевс» організувала для своїх покупців оперативну консультативну допомогу з підбору металовиробів для будь-яких потреб. Наші менеджери – професійні консультанти, готові швидко відгукнутися та пояснити вам будь-який нюанс із закупівлі, виготовлення та застосування кріплення. У нас ви можете купити гвинти за найнижчою в Україні вартістю та отримати замовлення в будь-якому регіоні нашої країни у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Прямий (плоский) |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 7 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 404 |
- Ціна: від 25,67 ₴




