Гвинт М5 DIN 404 з циліндричною голівкою і отворами
Пломбувальні гвинти М5 DIN 404 - особливий вид металовиробів, основною функцією яких є обмеження та контроль доступу до відповідальних вузлів, деталей та цілих агрегатів, для коректної роботи яких не допускається несанкціоноване проникнення.
Вироби виготовляються зі збільшеною голівкою циліндричної форми, на якій є плоский шліц для зручної установки за допомогою викрутки. Усередині голівки передбачені радіально розташовані отвори для дроту. Стрижень металовиробу повністю покритий різьбленням стандартного кроку.
Конструкція гвинта DIN 404

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Діаметр метричної різьби |
d |
М5 |
|
Крок різьби |
P |
0.8 |
|
Довжина різьби |
b |
25 |
|
Діаметр пломбувального отвору |
dh |
2.5 |
|
Діаметр голівки |
dk |
8.5 |
|
Висота голівки |
k |
6.5 |
|
Ширина шліца |
n |
1.2 |
|
Глибина шліца |
t |
1.7 – 2 |
|
Розмір від нижньої кромки голівки до середини пломбувального отвору |
w |
2.5 |
Компанія «Зевс» організувала для своїх покупців оперативну консультативну допомогу з підбору металовиробів для будь-яких потреб. Наші менеджери – професійні консультанти, готові швидко відгукнутися та пояснити вам будь-який нюанс із закупівлі, виготовлення та застосування кріплення. У нас ви можете купити гвинти за найнижчою в Україні вартістю та отримати замовлення в будь-якому регіоні нашої країни у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Прямий (плоский) |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 8.5 мм |
| Висота головки | 6.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 404 |
- Ціна: від 39,02 ₴




