Гвинт М6 DIN 404 з циліндричною голівкою і отворами
Пломбувальні гвинти М6 виготовляються за DIN 404 у вигляді вироба, що складається з двох основних частин:
- Стрижня з різьбою стандартного кроку класу точності А.
- Голівки металовиробу у вигляді збільшеного циліндра, на якій розташовується прямий шліц, а також дві пари отворів під дріт.
Конструкція гвинта DIN 404

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Діаметр метричної різьби |
d |
М6 |
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
Довжина різьби |
b |
28 |
|
Діаметр пломбувального отвору |
dh |
3 |
|
Діаметр голівки |
dk |
10 |
|
Висота голівки |
k |
8 |
|
Ширина шліца |
n |
1.6 |
|
Глибина шліца |
t |
2.2 – 2.6 |
|
Розмір від нижньої кромки голівки до середини пломбувального отвору |
w |
3 |
Компанія «Зевс» організувала для своїх покупців оперативну консультативну допомогу з підбору металовиробів для будь-яких потреб. Наші менеджери – професійні консультанти, готові швидко відгукнутися та пояснити вам будь-який нюанс із закупівлі, виготовлення та застосування кріплення. У нас ви можете купити гвинти за найнижчою в Україні вартістю та отримати замовлення в будь-якому регіоні нашої країни у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Прямий (плоский) |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 404 |
- Ціна: від 48,40 ₴




