Болт М10 DIN 15237 норійний з нержавіючої сталі
М10 DIN 15237 призначені для закріплення норійних ковшів на конвеєрних стрічках. Цей варіант застосування є основним. Через специфіку сфери використання металовироби М10 DIN 15237 називають норійними болтами, що й відображено у відповідному стандарті.
Конструктивно дана деталь складається з голівки напівсферичної форми з внутрішнього боку та шпильки з різьбою. Голівка виробу має два зубці, які необхідні для запобігання можливому самовільному розкручуванню, оскільки весь механізм піддається вібраціям під час роботи. У комплект також входять гайка та спеціальна напівсферична шайба, яка доповнює та підсилює кріплення.

Технічні характеристики норійного болта М10 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
M10 |
|
Діаметр голівки, d3 |
35 |
|
Відстань між шипами, a |
25 |
|
Висота кромки, макс., c |
1 |
|
Висота шипа, g |
6 |
|
Висота голівки, k |
4.5 |
|
Довжина болта, l |
30/35/40/50 |
|
Довжина різьбової частини, b |
18/20/20/20 |
Замовити норійні болти DIN 15237 з нержавіючої сталі можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки ВТК. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені терміни. У нас ви знайдете широкий асортимент кріплення за ціною нижче середньоринкової. Ми виготовляємо деталі за кресленнями клієнта. Швидке оформлення замовлення телефоном або онлайн на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З потайною голівкою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 15237 |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 555, DIN 934, корончаті ГОСТ 5918-70, DIN 935, особливо високі ГОСТ 15525-70, DIN 6330, самостопорящиеся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985 |
- Ціна: від 132 ₴




