Болт М12 DIN 15237 норійний з нержавіючої сталі
Велика кількість заводів і виробництв використовують у власних технологічних процесах конвеєрні установки. Таким способом можна переміщувати різноманітні сипучі або рідкі матеріали під певним кутом або вертикально вгору між етапами обробки. У таких конвеєрах виникає необхідність кріпити ковші до норій. Саме в таких випадках використовують ковшові або норійні болти. Це спеціалізований кріпильний елемент специфічної форми.
Норійні болти М12 виготовляються з нержавіючої сталі. Усі металовироби повністю відповідають розмірам і міцнісним характеристикам, зазначеним у стандарті DIN 15237. У комплекті, крім болта, постачається чашоподібна шайба та гайка. Також на сферичній голівці виробу є два виступи, які забезпечують більш надійне кріплення та зменшують ймовірність самовільного розкручування конструкції.

Технічні характеристики норійного болта М12 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
M12 |
|
Діаметр голівки, d3 |
42 |
|
Відстань між шипами, a |
30 |
|
Висота кромки, макс., c |
1.2 |
|
Висота шипа, g |
7 |
|
Висота голівки, k |
5.2 |
|
Довжина болта, l |
35/40/50/60 |
|
Довжина різьбової частини, b |
20/25/28/28 |
Замовити норійні болти DIN 15237 з нержавіючої сталі можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки ВТК. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в узгоджені терміни. У нас ви знайдете широкий асортимент кріплення за ціною нижче середньоринкової. Ми виготовляємо деталі за кресленнями клієнта. Швидке оформлення замовлення телефоном або онлайн на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З потайною голівкою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 15237 |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 555, DIN 934, корончаті ГОСТ 5918-70, DIN 935, особливо високі ГОСТ 15525-70, DIN 6330, самостопорящиеся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985 |
- Ціна: від 260 ₴




