Рим-болт M6 DIN 580 з нержавіючої сталі
Рим-болти М6 виготовляються з нержавіючої сталі марок А2 або А4. Ймовірно, основною сферою застосування є більшість видів робіт будівельного, такелажного та вантажопідйомного характеру.
Деталі за своєю конструкцією нагадують кільце з прикріпленим до нього болтовим кріпленням. Через отвір у металовиробах передбачається протягування тросів, мотузок, строп, канатів, такелажних гаків та іншого інструменту, який безпосередньо використовується під час транспортування, підйому та утримання важких вантажів.
Також не варто забувати, що нержавіюча сталь А2 та А4, з якої виготовлені вироби, дозволяє використовувати їх у різноманітних кліматичних умовах. Увесь кріпильний виріб повністю відповідає табличним розмірам і показникам міцності.

Технічні характеристики рим-болта DIN 580 (мм):
| Позначення | Значення |
| d1 | 6 |
| d2 | 20 |
| d3 | 36 |
| d4 | 20 |
| h | 36 |
| k | 8 |
Компанія «Зевс» надає послуги з виготовлення кріплення різних типорозмірів, з різних матеріалів, а також відповідно до різних норм і стандартів. Виконання замовлень і подальша їх відправка клієнтам здійснюється у короткі строки. Металовироби доставляються по всій території України надійними компаніями-перевізниками. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціни нижчі за ринкові на 3–10%. Уся продукція постачається після попередньої перевірки ВТК.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 580 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 36 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 20 мм |
- Ціна: 23,90 ₴




