Рим-болт M16 DIN 580 з нержавіючої сталі
Болт М16 DIN 580 позначаються як рим-болт. Таке словосполучення бере свій початок від нідерландського ring - кільце. Елементи виготовляються точно за шаблонами європейського стандарту DIN 580, а матеріалом виготовлення є нержавіюча сталь А2 або А4.
Металовиріб застосовується вузькоспрямовано, а необхідність полягає у закріпленні різного діаметра тросів, ланцюгів, мотузок, талей, гаків, канатів, каніфасблоків, розтяжок до об'єктів, які потребують переміщення або буксирування.
Через специфічне призначення даного класу болтів і виходять сфери їх застосування. Так, наприклад, у господарській сфері існує безліч різноманітних варіацій використання, а в морській справі не знайти кращого кріплення для закріплення такелажних конструкцій.

Технічні характеристики рим-болта DIN 580 (мм):
| Позначення | Значення |
| d1 | 16 |
| d2 | 35 |
| d3 | 63 |
| d4 | 35 |
| h | 62 |
| k | 14 |
Компанія «Зевс» надає послуги з виготовлення кріплення різних типорозмірів, з різних матеріалів, а також відповідно до різних норм і стандартів. Виконання замовлень та їх подальша відправка клієнту здійснюється у найкоротші терміни. Металовиріб доставляється по всій території України надійними компаніями-перевізниками. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 580 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 63 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 35 мм |
- Ціна: 200,27 ₴




