Рим-болт M20 DIN 580 з нержавіючої сталі
Болти М20 DIN 580 у простому побуті називаються, як рим-болти. Таке словосполучення взяло свій початок з нідерландського, і слово «ring» – кільце стало певним позначенням даного класу болтів. Даний термін служить позначення для кріплення з капелюшком круглої, еліптичної або кільцеподібної форми. Виробничий процес налагоджений за шаблоном німецького стандарту DIN 580 методом штампування з нержавіючої сталі.
Сам вид виробу нагадує кільце з приєднаною до нього металевою основою, на якій закріплено з іншого боку шпилька з різьбою. Такий кріпильний механізм служить для якісного та відповідального закріплення у спеціальних посадкових гніздах.

Технічні характеристики рим-болта DIN 580 (мм):
| Позначення | Значення |
| d1 | 20 |
| d2 | 40 |
| d3 | 72 |
| d4 | 40 |
| h | 71 |
| k | 16 |
Компанія «Зевс» надає послуги з виготовлення кріплення різних типорозмірів, з різних матеріалів, а також відповідно до різних норм і стандартів. Виконання замовлень та їх подальша відправка клієнту здійснюється у найкоротші терміни. Металовиріб доставляється по всій території України надійними компаніями-перевізниками. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 580 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 72 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 40 мм |
- Ціна: 306,63 ₴




