Рим-болт M24 DIN 580 з нержавіючої сталі
Рим-болти розрізняються між собою формою, а точніше номінальним розмірам. Через те що цей металовироб застосовують у місцях з виключно відповідальними навантаженнями, то процес виробництва суворо регламентований стандартами. Подані деталі М24 виконуються за німецьким стандартом DIN 580 з нержавіючої сталі А4 або А2. Готові елементи проходять низку перевірок на якість та відповідність стандартам.
До таких параметрів відносяться: вантажопідйомність, яка безпосередньо залежить від типорозмірів виробу, сертифікати, що позначають відповідність заявленій марці сталі та якості. Всі кріплення виготовляються за технологією штампування та забезпечені маркуванням виробника, а з М12 і вище ще й позначенням номінального діаметра різьби.

Технічні характеристики рим-болта DIN 580 (мм):
| Позначення | Значення |
| d1 | 24 |
| d2 | 50 |
| d3 | 90 |
| d4 | 50 |
| h | 90 |
| k | 20 |
Компанія «Зевс» надає послуги з виготовлення кріплення різних типорозмірів, з різних матеріалів, а також відповідно до різних норм і стандартів. Виконання замовлень та їх подальша відправка клієнту здійснюється у найкоротші терміни. Металовиріб доставляється по всій території України надійними компаніями-перевізниками. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 580 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 90 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 50 мм |
- Ціна: 662,42 ₴




