Рим-болт M30 DIN 580 з нержавіючої сталі
Рим-болти виробляються у кількох типорозмірах. У зв'язку з використанням метизів в особливо відповідальних конструкціях, їх процес виробництва суворо регламентується стандартами. Даний М30 повністю відповідає нормам, які задокументовані європейським стандартом DIN 580.
Виготовляють елементи з нержавіючої сталі марки А2 і А4, яка має дуже хороші характеристики, що дозволяє виділитися їй на тлі інших марок. До таких якостей можна віднести підвищену міцність, покращену стійкість до корозії, абсолютну немагнітність, хороші експлуатаційні властивості у великому температурному інтервалі.
Всі якості, які обумовлені вище, необхідні для довговічного та правильного використання даних виробів Найчастіше застосування доцільно у такелажній справі, машинобудуванні та будь-яких видах вантажопідйомних робіт.

Технічні характеристики рим-болта DIN 580 (мм):
| Позначення | Значення |
| d1 | 30 |
| d2 | 65 |
| d3 | 108 |
| d4 | 60 |
| h | 109 |
| k | 24 |
Компанія «Зевс» надає послуги з виготовлення кріплення різних типорозмірів, з різних матеріалів, а також відповідно до різних норм і стандартів. Виконання замовлень та їх подальша відправка клієнту здійснюється у найкоротші терміни. Металовиріб доставляється по всій території України надійними компаніями-перевізниками. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 580 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 108 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 60 мм |
- Ціна: 1 335,53 ₴




