Болт М10 DIN 444 В відкидний нержавіючий
Болти М10 DIN 444 належать до відкидних болтів з голівкою у вигляді кільця. Металовироби цього типу використовуються для створення швидкознімних, але надійних з’єднань. Переважно такі болти застосовуються в промисловій та виробничій сфері, де використовуються верстати для обробки металу та дерева.
Ще одне застосування металовиріб знайшов як шарнірний кріпильний елемент для деталей механізмів, такелажу та як закладна арматура. Оскільки кріплення повинні відзначатися надійністю та довговічністю, їх виготовляють із нержавіючої сталі А2. Такий матеріал не піддається корозії та має практично необмежений термін експлуатації.
Креслення відкидного болта DIN 444
Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Опис |
Значення |
|
|
Крок різьби |
P |
1,5 |
|
|
Довжина різьби |
b0 |
l≤125 |
26 |
|
125 |
32 |
||
|
l>200 |
- |
||
|
Внутрішній діаметр отвору |
d2 |
10 |
|
|
Зовнішній діаметр отвору |
d3 |
max |
20 |
|
min |
19,48 |
||
|
Ширина голівки |
Smax |
12 |
|
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент металовиробів із нержавіючої сталі. Купити болти оптом і в роздріб ви можете, просто залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за телефоном. Для оптових і постійних клієнтів компанія надає лояльну систему знижок. Доставка можлива в усі регіони України у максимально короткі строки. Ціни нижчі за ринок на 3–10%. Чекаємо на ваші дзвінки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | Відкидний |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 20 мм |
| Ширина головки | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 444-В |
- Ціна: від 54,35 ₴





