Болт М12 DIN 444 В відкидний нержавіючий
Болти відкидні М12 DIN 444, виготовлені з нержавіючої сталі марки А2, можуть випускатися з повною або частковою різьбою. За конструкційними характеристиками такі болти мають вітчизняний аналог – ГОСТ 3033-79. Кріплення широко використовуються в будівництві та машинобудуванні для монтажу окремих елементів конструкцій і деталей.
Болти дуже зручні в монтажі, оскільки мають спеціальну голівку у формі кільця. Завдяки такій формі голівки металовироби легко встановлювати та знімати, що дозволяє економити час і зусилля. Дані болти належать до незамінних елементів для виконання різноманітних такелажних робіт.
Креслення відкидного болта DIN 444

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Опис |
Значення |
|
|
Крок різьби |
P |
1,75 |
|
|
Довжина різьби |
b0 |
l≤125 |
30 |
|
125 |
36 |
||
|
l>200 |
- |
||
|
Внутрішній діаметр отвору |
d2 |
12 |
|
|
Зовнішній діаметр отвору |
d3 |
max |
25 |
|
min |
24,48 |
||
|
Ширина голівки |
Smax |
14 |
|
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент металовиробів із нержавіючої сталі. Купити болти оптом і в роздріб ви можете, просто залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за телефоном. Для оптових і постійних клієнтів компанія надає лояльну систему знижок. Доставка можлива в усі регіони України у максимально короткі строки. Ціни нижчі за ринок на 3–10%. Чекаємо на ваші дзвінки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | Відкидний |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 25 мм |
| Ширина головки | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 444-В |
- Ціна: від 73,94 ₴




