Болт М6 ГОСТ 3033-79 відкидний нержавіючий
Відкидний болт М6 ГОСТ 3033-79 виготовляють із класом точності В і С. Відповідно до стандарту їх випускають у трьох виконаннях – з круглою голівкою, з круглою голівкою та отвором під шплінт, з голівкою у вигляді вилки.
Метричну різьбу наносять частково або повністю. Застосовують ці вироби у промислових, виробничих і будівельних галузях для створення швидкороз’ємного з’єднання. Матеріалом для виготовлення слугує нержавіюча сталь марки А2 або використовують аналоги. Металовироби не піддаються корозії та іржавінню.
Креслення відкидного болта ГОСТ 3033-79

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Опис |
Значення |
|
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
|
Довжина різьби |
b0 |
l≤125 |
18 |
|
125 |
- |
||
|
l>200 |
- |
||
|
Внутрішній діаметр отвору |
d2 |
6 |
|
|
Зовнішній діаметр отвору |
d3 |
max |
14 |
|
min |
13,57 |
||
|
Ширина голівки |
Smax |
7 |
|
Вага відкидних болтів М6 ГОСТ 3033-79
|
Довжина болта L, мм |
Довжина різьби, мм, не менше |
Вага 1000 болтів, кг |
|
32 |
16 |
8 |
|
36 |
20 |
9 |
|
40 |
25 |
10 |
|
45 |
30 |
11 |
|
50 |
12 |
|
|
55 |
13 |
|
|
50 |
35 |
14 |
|
65 |
15 |
|
|
70 |
16 |
Купити відкидні болти ГОСТ, DIN ви можете у нас на сайті компанії «Зевс» за ціною нижчою за ринок на 3–10%.
Увесь товар пройшов додаткові перевірки та має відповідні сертифікати. Для оптових і постійних покупців діє система знижок. Для отримання детальнішої інформації ви можете зв’язатися з нашими менеджерами телефоном або залишити своє запитання чи побажання у формі зворотного зв’язку. Також телефоном вам нададуть професійну консультацію щодо підбору, встановлення та сумісності кріплення. Доставка можлива в будь-який регіон країни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | Відкидний |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 14 мм |
| Ширина головки | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 3033-79 |
- Ціна: від 36,48 ₴




