Болт М24 ГОСТ 3033-79 відкидний нержавіючий
Відкидні болти, виготовлені відповідно до ГОСТ 3033-79 та діаметром М24, широко використовують для створення різних такелажних пристроїв у будівництві. Також їх застосовують для монтажу різних елементів у стіни та стелі разом з анкерами.
Виготовляють металовироби з нержавіючої сталі марки А2 з класом точності В або С. Кріплення з нержавіючої сталі не піддається корозії, тому вироби випускають без додаткового покриття. Відкидні болти часто використовують у машинобудуванні, оскільки вони не накопичують електромагнітний заряд.
Креслення відкидного болта ГОСТ 3033-79

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Опис |
Значення |
|
|
Крок різьби |
P |
3 |
|
|
Довжина різьби |
b0 |
l≤125 |
54 |
|
125 |
60 |
||
|
l>200 |
73 |
||
|
Внутрішній діаметр отвору |
d2 |
22 |
|
|
Зовнішній діаметр отвору |
d3 |
max |
45 |
|
min |
44,38 |
||
|
Ширина голівки |
Smax |
25 |
|
Теоретична маса та довжина різьби болтів М24 за ГОСТ 3033-79
|
Довжина болта, мм |
Довжина різьби не менше, мм |
Вага болта, г |
|
100 |
70 |
430 |
|
110 |
80 |
459 |
|
125 |
510 |
|
|
140 |
95 |
565 |
|
160 |
110 |
631 |
|
180 |
687 |
|
|
200 |
768 |
|
|
220 |
840 |
|
|
250 |
125 |
940 |
Купити відкидні болти ГОСТ і DIN ви можете у нас на сайті компанії «Зевс» за ціною нижчою за ринок на 3–10%.
Увесь товар пройшов додаткові перевірки та має відповідні сертифікати. Для оптових і постійних покупців діє система знижок. Для отримання більш детальної інформації ви можете зв’язатися з нашими менеджерами телефоном або залишити своє запитання чи побажання у формі зворотного зв’язку. Також телефоном вам нададуть професійну консультацію щодо підбору, встановлення та сумісності кріплення. Доставка можлива в будь-який регіон країни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | Відкидний |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 45 мм |
| Ширина головки | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 3033-79 |
- Ціна: від 582,33 ₴




