Шайба Ф1.6 DIN 433 плоска зменшена нержавіюча
Шайба Ф1.6 DIN 433 належить до плоских зменшених підкладних шайб для гвинтів з циліндричною голівкою. Також металовиріб може застосовуватися з іншим кріпленням відповідного типорозміру: болтами, гайками та різьбовими шпильками.
Виріб встановлюють для збільшення площі опори між кріпильною деталлю та поверхнею з’єднуваного елемента. Шайба допомагає рівномірніше розподілити навантаження, знизити ризик пошкодження матеріалу та зробити з’єднання акуратнішим. Для виробництва використовують нержавіючу сталь А2, стійку до корозії та придатну для експлуатації у вологому середовищі.

Технічні характеристики шайби DIN 433 (мм):
|
Внутрішній діаметр d1 |
Зовнішній діаметр d2 |
Товщина h |
Діаметр різьби кріпильної деталі |
||||
|
мін (номін) |
макс |
мін |
макс (номін) |
номін. |
макс. |
мін. |
|
|
1,7 |
1,84 |
3,2 |
3,5 |
0,3 |
0,35 |
0,25 |
1,6 |
Купити шайби нержавіючі, ціна яких нижча за ринкову, ви можете на сайті компанії виробника «Зевс».
Також ми можемо виготовити шайби кріпильні нестандартних розмірів, якщо ви надасте креслення. Для оптових покупців діє лояльна система знижок. Увесь товар проходить додаткові перевірки, які виключають брак. Досвідчені менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання щодо підбору, сумісності, встановлення, придбання та доставки металовиробів. Ви можете зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті, або замовити зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 1.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 3.5 мм |
| Товщина шайби | 0.3 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 433 |
- Ціна: від 0,11 ₴




