Рим-болт М6 ГОСТ 4751-73 з нержавіючої сталі
Рим-болти діаметром М6, що виготовляються за ГОСТ 4751-73, являють собою кільце з різьбовим хвостовиком. Дані елементи вкручуються у спеціально підготовлений посадковий отвір із різьбою та призначені для облаштування різних такелажних пристроїв. Металовироби мають високу вантажопідйомність, а також зручну конструкцію.
Матеріалом для виготовлення слугує нержавіюча сталь марок А2 та А4. Нержавіючі вироби не потребують покриття, оскільки мають підвищену корозійну стійкість і можуть використовуватися в агресивному, вологому або солоному середовищі.
Креслення рим-болта ГОСТ 4751-73

Технічні характеристики (мм):
|
Номінальний діаметр різьби D1 |
М6 |
|
Крок різьби P |
1 |
|
Діаметр буртика D2 |
17 |
|
Зовнішній діаметр кільця D3 |
28 |
|
Внутрішній діаметр кільця D4 |
16 |
|
Висота буртика E |
6 |
|
Ширина канавки F |
2,5 |
|
Висота болта без різьби H |
36 |
|
Товщина кільця K |
6 |
|
Довжина різьби L |
13 |
|
Допустиме навантаження вздовж осі рим-болта A, кг |
80 |
|
Допустиме навантаження під кутом 45º до осі рим-болта B, кг |
45 |
Купити рим-болти ГОСТ або DIN з нержавіючої сталі в Україні ви можете на сайті компанії «Зевс». Представлені металовироби, ціна на які нижча за ринкову, пройшли низку додаткових перевірок якості та мають відповідні документи. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери нададуть вам повну інформацію щодо підбору, сумісності та встановлення кріплення. Доставка можлива в будь-яку точку країни в узгоджені строки. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 4751-73 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 36 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 20 мм |
- Ціна: від 29,13 ₴




