Рим-болт М8 ГОСТ 4751-73 з нержавіючої сталі
Рим-болти М8 ГОСТ 4751-73 мають німецький аналог DIN 580. Конструкційно вони являють собою сталеве кільце з різьбовим хвостовиком. Такі елементи кріплення застосовують для такелажних і монтажних робіт, для підйому та переміщення різних вантажів. Дані металовироби широко використовуються в портах, для завантаження і розвантаження суден, а також для їх швартування.
Матеріал виготовлення – нержавіюча сталь. Завдяки цьому такі вироби можна використовувати в агресивному, вологому або навіть солоному середовищі. Кріплення не піддається корозії, не намагнічується і не змінює своїх фізичних властивостей під час тривалого впливу екстремальних температур.
Креслення рим-болта ГОСТ 4751-73

Технічні характеристики (мм):
|
Номінальний діаметр різьби D1 |
М8 |
|
Крок різьби P |
1,25 |
|
Діаметр буртика D2 |
20 |
|
Зовнішній діаметр кільця D3 |
36 |
|
Внутрішній діаметр кільця D4 |
20 |
|
Висота буртика E |
6 |
|
Ширина канавки F |
2,5 |
|
Висота болта без різьби H |
36 |
|
Товщина кільця K |
8 |
|
Довжина різьби L |
13 |
|
Допустиме навантаження вздовж осі рим-болта A, кг |
140 |
|
Допустиме навантаження під кутом 45º до осі рим-болта B, кг |
100 |
Купити рим-болти ГОСТ або DIN з нержавіючої сталі в Україні ви можете на сайті компанії «Зевс». Представлені металовироби, ціна на які нижча за ринкову, пройшли низку додаткових перевірок якості та мають відповідні документи. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери нададуть вам повну інформацію щодо підбору, сумісності та встановлення кріплення. Доставка можлива в будь-яку точку країни в узгоджені строки. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 4751-73 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 36 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 20 мм |
- Ціна: від 46,17 ₴




