Рим-болт М10 ГОСТ 4751-73 з нержавіючої сталі
Рим-болти М10 ГОСТ 4751-73 застосовують під час виконання робіт з підйому та переміщення вантажів, також за допомогою таких металовиробів можна утримувати вантаж у підвішеному стані. Різні такелажні та монтажні роботи виконуються за допомогою рим-болтів. Елементи кріплення виготовляють у формі сталевого кільця з різьбовим стрижнем.
Вироби виготовляють з нержавіючої сталі А2, А4, що дозволяє експлуатувати їх в агресивному середовищі. Кріплення випускається без додаткового захисного покриття, оскільки виготовлене з нержавіючої сталі, має високий показник корозійної стійкості та не піддається впливу електромагнітного поля.
Креслення рим-болта ГОСТ 4751-73

Технічні характеристики (мм):
|
Номінальний діаметр різьби D1 |
М10 |
|
Крок різьби P |
1,5 |
|
Діаметр буртика D2 |
25 |
|
Зовнішній діаметр кільця D3 |
45 |
|
Внутрішній діаметр кільця D4 |
25 |
|
Висота буртика E |
8 |
|
Ширина канавки F |
3 |
|
Висота болта без різьби H |
45 |
|
Товщина кільця K |
10 |
|
Довжина різьби L |
17 |
|
Допустиме навантаження вздовж осі рим-болта A, кг |
230 |
|
Допустиме навантаження під кутом 45º до осі рим-болта B, кг |
170 |
Купити рим-болти ГОСТ або DIN з нержавіючої сталі в Україні ви можете на сайті компанії «Зевс». Представлені металовироби, ціна на які нижча за ринкову, пройшли низку додаткових перевірок якості та мають відповідні документи. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери нададуть вам повну інформацію щодо підбору, сумісності та встановлення кріплення. Доставка можлива в будь-яку точку країни в узгоджені строки. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 4751-73 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 45 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 25 мм |
- Ціна: від 119,66 ₴




