Рим-болт М16 ГОСТ 4751-73 з нержавіючої сталі
Рим-болти М16 ГОСТ 4751-73 виготовляють методом штампування з нержавіючої сталі. Дані металовироби мають форму кільця, з’єднаного зі сталевою основою у вигляді стрижня з повною метричною різьбою. Завдяки матеріалу виготовлення таке кріплення не піддається іржі або корозії. Також воно легко витримує тривалий вплив дуже низьких або високих температур.
Елементи використовують під час завантаження або розвантаження суден, а також для виконання різних монтажних і такелажних робіт. Такі вироби широко застосовуються в портах не тільки для розвантаження суден, а й для їх швартування. Аналогом вітчизняного стандарту є DIN 580.
Креслення рим-болта ГОСТ 4751-73

Технічні характеристики (мм):
|
Номінальний діаметр різьби D1 |
М16 |
|
Крок різьби P |
2 |
|
Діаметр буртика D2 |
35 |
|
Зовнішній діаметр кільця D3 |
63 |
|
Внутрішній діаметр кільця D4 |
35 |
|
Висота буртика E |
12 |
|
Ширина канавки F |
4 |
|
Висота болта без різьби H |
62 |
|
Товщина кільця K |
14 |
|
Довжина різьби L |
27 |
|
Допустиме навантаження вздовж осі рим-болта A, кг |
700 |
|
Допустиме навантаження під кутом 45º до осі рим-болта B, кг |
500 |
Купити рим-болти ГОСТ або DIN з нержавіючої сталі в Україні ви можете на сайті компанії «Зевс». Представлені металовироби, ціна на які нижча за ринкову, пройшли низку додаткових перевірок якості та мають відповідні документи. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, наші менеджери нададуть вам повну інформацію щодо підбору, сумісності та встановлення кріплення. Доставка можлива в будь-яку точку країни в узгоджені строки. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 4751-73 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 63 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 35 мм |
- Ціна: від 278,42 ₴




